lv
Darbadienās:Sestdienā:
9:00 - 18:0010.00 - 13.00
Adrese:Tālrunis:E-pasts
Hipokrāta iela 55, Rīga+371 2 54 54 54 1 info@vag.lv
Cienījamie klienti! Informējam, KA 02.06.2023 AUTOCENTRS NESTRĀDĀS. Dear customers! We inform you that on 02.06.2023 THE AUTO CENTER WILL BE CLOSED!

Auto pārdošana


1
IZVĒLIES
2
NOVĒRTĒSIM
Izvēlies vērtējuma veidu un piesaki savu auto vērtēšanai
Novērtēsim auto vizuālo un tehnisko stāvokli, noteiksim vērtību

Kā novērtēt auto?


EKSPRESS VĒRTĒJUMS.

Piesaki savu auto ekspress vērtējumam, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no AutoUnit SIA auto tirdzniecības vietām. Mūsu pārdošanas konsultants veiks automašīnas vizuālo apskati un sagatavos Tava auto tirgus vērtības provizorisko vērtējumu, proti, vērtējumu bez automašīnas tehniskās pārbaudes.

DETALIZĒTS VĒRTĒJUMS.

Piesaki savu auto detalizētam vērtējumam, aizpildot pieteikumu tiešaitē mūsu mājas lapā, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no AutoUnit SIA auto tirdzniecības vietām. Mūsu speciālisti Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā veiks Tavas automašīnas diagnostiku, vizuālo apskati un noteiks tās vērtību. Reālu un tirgus situācijai atbilstošu Tava auto vērtējumu izsniegsim Tev 1 darba dienas laikā pēc automašīnas vizuālās apskates un diagnostikas!

Pieteikt auto novērtēšanai!


Ja vēlies noskaidrot savas automašīnas vērtību, piesaki to vērtējumam jau tūlīt! Mūsu pārdošanas konsultants sazināsies ar Tevi pēc iespējas ātrākā laikā, lai vienotos par Tava auto tehniskās un/vai vizuālās apskates veikšanas laiku.

Kontaktinformācija:Informācija par Tavu automašīnu:
Komentārs
Automašīnas fotogrāfijas: