lv
Darbadienās:Sestdienā:
9:00 - 18:0010.00 - 14.00
Adrese:Tālrunis:E-pasts
Hipokrāta iela 55, Rīga+371 2 54 54 54 1 info@vag.lv

Auto maiņa - Tavs ātrākais ceļš pie jauna sapņu auto!


1
IZVĒLIES
2
MAINĀMIES
3
BRAUC AR JAUNO

Esi nolūkojis sev jaunu automašīnu kādā no autocentriem? Vai varbūt Tavs sapņu auto ir no mūsu mazlietotu automašīnu kataloga? Neraizējies, ka kāds Tevi varētu apsteigt ar noskatītās automašīnas iegādi tikai tāpēc, ka Tev vēl ir jāpārdod esošā automašīna!

Ja vēlies ātrāk sēsties pie sava jaunā auto stūres, mums ir risinājums tieši Tev - mēs pieņemsim Tavu automašīnu kā pirmo iemaksu izvēlētā auto iegādei!

 

 

Pārdot esošo automašīnu un nopirkt jaunu vienuviet – tā ir priekšrocība, kas ne tikai ietaupa laiku, bet arī atvieglo un padara ērtāku visu pirkšanas - pārdošanas procesu. Auto maiņa pie mums notiek pavisam vienkārši!

 

 

Kā samainīt auto?


IZVĒLIES JAUNO AUTO!

Izvēlies jaunu automašīnu no AutoUnit autocentra vai arī no mūsu kataloga, ja priekšroku šoreiz dod kādam īpašam mazlietotam auto.

PIESAKI SAVU AUTO MAIŅAI!

Lai nezaudētu laiku un naudu, piesaki savu esošo automašīnu maiņai. Izvēlies sev ērtāko pieteikšanas veidu - aizpildot pieteikumu tiešaitē mājaslapā, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai epastu, vai ierodoties personīgi kādā no mūsu autocentriem.

NOVĒRTĒJAM TAVU AUTO UN PIEDĀVĀJAM CENU!

Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā AutoUnit SIA servisa speciālisti veiks kompleksu diagnostiku Tavai automašīnai, lai novērtētu tās tehnisko stāvokli, un novērtēs Tava auto vizuālo stāvokli. Labākās cenas piedāvājums Tavai automašīnai tiks sagatavots vienas darba dienas laikā!

PARAKSTAM LĪGUMU PAR JAUNA AUTO IEGĀDI.

Ja Tevi apmierina mūsu pidāvāta cena par Tavu esošo auto, mums atliek vien parakstīt līgumu par jauna vai mazlietota auto iegādi. Pēc līguma parakstīšanas Tavu esošo automašōnu pieņemsim kā daļēju samaksu pae izvēlēto auto.

BAUDI BRAUKŠANAS PRIEKU JAUNAJĀ AUTO!

Lai Tu savā jaunajā auto varētu baudīt daudzus bezrūpīgus kilometrus, mēs palīdzēsim Tev saņemt visizdevīgākos apdrošināšanas piedāvājumus, kā arī nodrošināsim pilnu servisu un atbalstu visā apdrošināšanas polises darbības laikā.

Pieteikt auto maiņai!


Ja vēlies izmantot savu esošo automašīnu kā pirmo iemaksu jauna vai mazlietota auto iegādei no plašā AutoUnit piedāvājuma klāsta, droši sazinies ar mums jau tūlīt!

Mūsu pārdošanas konsultants sazināsies ar Tevi vienas darba dienas laikā, lai vienotos par Tev ērtāko laiku automašīnas novērtēšanai!

Kontaktinformācija:Informācija par izvēlēto automašīnu:Informācija par Tavu automašīnu:
Komentārs
Automašīnas fotogrāfijas: